UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: niedziela, 26 czerwca 2016,  imieniny: Paulina, Jan, Paweł

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 24.06.2016, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 3,8732 zł sprzedaż: 4,1499 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,3050 zł sprzedaż: 4,6189 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,3634 zł sprzedaż: 5,7593 zł

Kredyt uniwersalny „Wakacje 2016”. Jeszcze więcej możliwości. Przez cały rok.

wakacje2016

 

 

Wakacje to bardzo dobry czas na planowanie! Z kredytem uniwersalnym „Wakacje 2016” mogą Państwo już teraz zrealizować wszystkie marzenia i sfinansować dowolne cele. Po co czekać z pomysłami?

Kredyt uniwersalny „Wakacje 2016” to:

  • możliwość uzyskania do 100 000 zł gotówki,
  • okres spłaty nawet 36 miesięcy,
  • równe raty i stałe oprocentowanie,
  • niższa prowizja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Ujściu!


 

Młodzi ekonomiści z wizytą w Banku Spółdzielczym w Chodzieży

uczniowie01

uczniowie

 

Kilkunastoosobowa grupa uczniów Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży, wraz z nauczycielami, odwiedziła Filię Banku Spółdzielczego, na chodzieskim Rynku. Młodzież miała okazję zapoznać się z najnowocześniejszą technologią, służącą klientom banku, zastosowaną w nowym bankomacie/wpłatomacie biometrycznym, obsługującym również kantor wymiany euro.

Wizyta ta, jest częścią zainicjowanych wcześniej rozmów o współpracy Banku Spółdzielczego w Chodzieży z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych, która ma służyć wsparciu edukacji młodych ekonomistów, poprzez umożliwienie bezpośredniego poznania przez nich realiów funkcjonowania rynku usług bankowych i finansowych, uwzględniając najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie.

 

O przyszłość swoich dzieci warto zadbać już dziś!

dzieci500

 

 

Wniosek w ramach programu „Rodzina 500+", klienci Banku Spółdzielczego w Chodzieży, mogą wypełnić przez Internet Banking - wygodnie, szybko i w nieskomplikowany sposób. Proponujemy też, by otrzymane środki, lub ich część, oszczędzać systematycznie na atrakcyjnie oprocentowanym rachunku „Grosz do grosza". Możliwość systematycznego wpłacania nawet niewielkich kwot przez okres do 10 lat, umożliwia racjonalne oszczędzanie z myślą o przyszłości swojego dziecka. O szczegóły pytaj w Banku Spółdzielczym w  Chodzieży i w Oddziałach: w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Filii Ujście.

Polska Moc – w niedzielę w Łęgowie koło Wągrowca

legowo m

 

 

Bank Spółdzielczy w Chodzieży ma przyjemność zaprosić na pokaz maszynowy firmy Ursus S.A. W najbliższą niedzielę, 26 czerwca, w Łęgowie koło Wągrowca w ramach cyklu „Ursus Demo Tour 2016” organizowanego pod hasłem „Polska Moc” odbędzie się festyn rodzinny połączony z prezentacją maszyn i ciągników firmy Ursus S.A. W programie m.in. nowości prosto od inżynierów i aktualna oferta produktowa Ursus S.A. Na imprezie nie zabraknie przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Chodzieży. Klientów Banku i gości zapraszamy na stoisko grupy SGB od godziny 12.00.

 

Lokata uniwersalna 4 pory roku „Lato 2016”

lato 2016

 

 

Lokata  uniwersalna 4 pory roku „Lato 2016” - odpowiednia na każdą porę. Odwiedź Bank Spółdzielczy w Chodzieży i załóż lokatę 12- miesięczną. Wystarczy 500 zł, by gromadzić zapasy odsetek przez cały rok. Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

 

Zaserwuj sobie kartę MasterCard i odbierz nagrodę

karta 490x400

 

 

Karty debetowe MasterCard z funkcją zbliżeniową to wygodny sposób płacenia za zakupy i usługi. Dzięki nim szybko i bezpiecznie dokonasz każdej transakcji bezgotówkowej, a także w każdej chwili wypłacisz pieniądze ze swojego konta korzystając z bankomatu. Zamawiając teraz kartę MasterCard z funkcją zbliżeniową, możesz otrzymać w prezencie piłkę do siatkówki.

Aby otrzymać prezent, należy:

  • udać się do Banku Spółdzielczego w Chodzieży lub jego Oddziałów w Budzyniu, Margoninie, Szamocinie, Kaczorach lub Filii Ujście,
  • podpisać umowę w okresie od 15.06 – 15.07.2016 r.
  • dokonać jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 100 zł do dnia 31.07.2016 r.

Spiesz się! Prezenty są przewidziane dla pierwszych 3000 osób.

Regulamin promocji dostępny tutaj

 


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty