UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: piątek, 12 lutego 2016,  imieniny: Damian, Nora, Modest

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 12.02.2016, godz. 08:00
USD 1 USD kupno: 3,8022 zł sprzedaż: 4,0710 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,2963 zł sprzedaż: 4,6066 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,4733 zł sprzedaż: 5,8758 zł

Rachunek Debiut – dla osób do 30 roku życia

dla 30 240x240

Konto Debiut to:

  • 0 zł za założenie konta
  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za wydanie karty
  • 0 zł za bankowość elektroniczną

Odwiedź nasze placówki w Chodzieży, Budzyniu, Margoninie, Szamocinie, Kaczorach i Ujściu.

Znów możesz wygrać do 10 000 zł na działania lokalne

spoldzielnia pom 2016

Już po raz czwarty Bank Spółdzielczy w Chodzieży wraz ze Spółdzielczą Grupą Bankową zapraszają wszystkich społeczników i osoby, które czują potrzebę lokalnej integracji, do wzięcia udziału w wyjątkowym  konkursie.

Jeśli masz pomysł, co fajnego możesz zrobić w swojej okolicy, to koniecznie zajrzyj na stronę www.spolecznik20.pl do zakładki Spółdzielnia pomysłów! Aby wziąć udział w konkursie zgłoś pomysł przez formularz na stronie, a następnie zbieraj głosy publiczności. Jeśli projekt wejdzie do finałowej trzydziestki, to trafi pod obrady jury. Autorzy trzech projektów, które zdaniem jury najlepiej spełniają założenia konkursu zostaną zaproszeni do podpisania umowy sponsorskiej na kwotę do 10 000 zł brutto.

Grupa chętnych do pracy osób, dysponując takimi środkami jest w stanie zrealizować naprawdę fajne projekty. Udowodnili to laureaci trzech poprzednich edycji, którzy organizowali warsztaty pieczenia chleba, sadzili tulipany na wspólnym skwerze, tworzyli świetlice i miejsca spotkań na świeżym powietrzu, a nawet budowali dom! Dołącz do grona Społeczników 2.0, inspiruj się i działaj. O tym, czy będzie nam się dobrze mieszkać w danym miejscu decyduje jego wygląd i relacje z ludźmi – a na to mamy ogromny wpływ, wystarczy zacząć robić coś dobrego. 

Ogrzej się z kartą MasterCard

ogrzej 240x240

Kartami MasterCard można w wygodny i bezpieczny sposób płacić za zakupy i usługi. Dzięki nim możesz zapomnieć o noszeniu gotówki w portfelu. Zamawiając teraz kartę debetową lub kredytową MasterCard dla klientów indywidualnych, masz szansę otrzymać w prezencie praktyczny termos na zimowe spacery.

Aby otrzymać upominek, należy w okresie od 25 stycznia do 29 lutego 2016 roku podpisać umowę o wydanie karty debetowej lub kredytowej MasterCard dla klientów indywidualnych, a następnie dokonać za jej pomocą transakcji bezgotówkowej o wartości min. 50 zł do dnia 15 marca 2016 roku.

Warto się pospieszyć. Prezenty są przewidziane tylko dla pierwszych 2700 osób. Zapraszamy do Banku Spółdzielczego w Chodzieży i do naszych placówek w Budzyniu, Margoninie, Szamocinie, Kaczorach i Ujściu.

 

 

Kredyt uniwersalny „Zima 2016” – Jeszcze więcej możliwości. Przez cały rok.

Kredyt Zima 2016

Początek roku to najlepszy czas na planowanie. Z kredytem uniwersalnym „Zima 2016” mogą Państwo już teraz zrealizować wszystkie marzenia i sfinansować dowolne cele.  Po co czekać z pomysłami? Kredyt uniwersalny „Zima 2016” to:

  • nawet do 100 000 zł,
  • okres kredytowania do 36 miesięcy,
  • spłata w równych ratach,
  • stałe oprocentowanie,
  • niższa prowizja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Margoninie, Kaczorach, Szamocinie i Ujściu.

 

Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży dla Nielby Wągrowiec

tru 240

Kolejny, II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Banku Spółdzielczego za nami. To emocjonujące spotkanie, w którym zmierzyły się ekipy seniorskie z Wielkopolski odbyło się 16 stycznia w hali Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży. Na parkiecie od samego początku nie brakowało emocji. W finałowym pojedynku dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzców spotkania a zespół Nielby Wągrowiec wygrał z Koroną Stróżewo. I to właśnie ekipa z Wągrowca otrzymała puchar przechodni ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Chodzieży.

Atrakcją tegorocznego turnieju była m.in. loteria fantowa. Młodzi zawodnicy klas sportowych z miejskiego Gimnazjum w Chodzieży przygotowali dla wszystkich gości niemałą niespodziankę. Każdy, kto był w tym dniu na hali,  miał możliwość zakupu biletu uprawniającego do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Były to pojedyncze bilety na mecz ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa oraz na mecz reprezentacji Polski z Serbią, która już w marcu będzie gościła w Poznaniu.

tur 02

Ulokuj pieniądze na zimę!

lokata zima2016

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia wymarzonego samochodu. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Chodzieży możesz zdobyć samochód marki Opel Astra oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesieczne określone w Regulaminie Loterii promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża zysk.

Regulamin promocji dostępny tutaj.

 


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty