UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: czwartek, 5 marca 2015,  imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 05.03.2015, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 3,6283 zł sprzedaż: 3,8861 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,0030 zł sprzedaż: 4,2910 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,5180 zł sprzedaż: 5,9210 zł

Kredyt gotówkowy - Zima 2015

jedziemy na narty Kredyt gotówkowy - Zima 2015

Zbliżające się ferie to świetny czas na spełnienie marzeń o szusowaniu na narciarskich stokach, czy też realizację innych planów, dotyczących zimowego wypoczynku. W realizacji tych zamiarów i marzeń, a także innych, nie tylko urlopowych planów, pomoże Państwu kredyt gotówkowy - Ferie 2015, w Banku Spółdzielczym w Chodzieży.
Naszym klientom oferujemy:

  • kwotę kredytu do 50.000 zł,
  • okres kredytowania do 36 miesięcy,
  • terminy płatności dostosowane do indywidualnych potrzeb,
  • atrakcyjne oprocentowanie,
  • miły upominek dla pierwszych 50 klientów w postaci toreb sportowych.


Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

Lokata procentuje

lokata z nagrodami 2015 Lokata procentuje nagrodami

Idealnie dobrana lokata to taka, na której gwarantowany zysk otrzymasz razem z wygraną. Wystarczy ulokować 500 zł na 3 lub 6 miesięcy, aby mieć szansę na zdobycie samochodu Nissana Qashqai albo jednej z wielu atrakcyjnych nagród.

Załóż Lokatę procentującą nagrodami.

Zapewnij sobie zysk i szansę na wygraną!

Zapraszamy do naszych Placówek w: Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

Turniej Mikołajkowy 2014

turniej mikolejkowy

 

 

 

Turniej Mikołajkowy 2014

"06 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży, odbył się Turniej Mikołajkowy o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Chodzieży. W zawodach rywalizowały drużyny z Chodzieży, Wyszyn, Rataj, Szamocina oraz Margonina. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji, zwycięzcą turnieju został zespół z Margonina, przed Szamocinem i II drużyną z Chodzieży. Bank przygotował dla wszystkich piłkarzy oraz kibiców słodkie upominki w postaci cukierków, którymi częstował św. Mikołaj. W nagrodę za udział w turnieju, prócz pucharów, medali oraz nagród rzeczowych, na wszystkich młodych piłkarzy czekała dodatkowa super-nagroda od Banku Spółdzielczego - wyjazd do Poznania na mecz Lecha Poznań.
Młodzież wraz z trenerami i przedstawiciele naszego Banku w dniu 13 grudnia przybyli na INEA Stadion, aby podziwiać rywalizację zawodników Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Chłopcy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, zwłaszcza, że mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać autograf od jednego ze swoich idoli - Łukasza Teodorczyka. Udało im się również dostać czapkę, ochraniacze oraz autografy innych zawodników Lecha.
Pragniemy podziękować Panu Dyrektorowi Miejskiego Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz trenerom za pomoc w organizacji Turnieju Mikołajkowego, a młodzieży za udział i dostarczenie nam wspaniałych emocji."

D.Bugajski

fot01

fot02

fot03

fot04

fot05

Bank Spółdzielczy w Chodzieży grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

baner wosp 

 

Bank Spółdzielczy w Chodzieży grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Tradycji stało się zadość i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagrała. Finał numer 23, który miał miejsce 11 stycznia 2015r. wybrzmiał zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych. Tradycyjnie grał również z Wielką Orkiestrą Bank Spółdzielczy w Chodzieży. W tym roku, zachęcaliśmy do wspólnego wsparcia Wielkiej Orkiestry hasłem: „Graj z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – My gramy”. I graliśmy. Wśród wielu, wielu prezentów, jakie licytowały sztaby Orkiestry w powiecie, były również upominki, które Bank przeznaczył na te licytacje. Wśród nich, już po raz drugi, znalazło się zaproszenie na bal karnawałowy, do którego załącznikiem była pamiątkowa moneta, wybita na dwudziestolecie Wielkiej Orkiestry oraz wiele bankowych pamiątek. Mamy nadzieję, że było to miłe uzupełnienie atrakcji 23 Finału: koncertów, pokazów i innych występów, których jak zwykle nie zabrakło.

Konto dla młodych

dla mlodych Konto dla młodych

Dla młodych ludzi, którzy wkraczają  w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub pracę na własny rachunek Bank Spółdzielczy w Chodzieży przygotował konto DEBIUT:

    0 zł - za otwarcie i prowadzenie rachunku,
    0 zł - za wpłaty i wypłaty gotówkowe dokonywane w placówce Banku,
    0 zł - za sporządzenie i wysłanie wyciągu na adres poczty elektronicznej,
    0 zł - za wypłaty z ponad 3500 bankomatów w całej Polsce,
    0 zł - za wydanie karty.

Klienci posiadający konto DEBIUT mogą korzystać z usług:

    Internet Banking (dostęp do konta o każdej porze poprzez stronę www.bschodziez.pl),    
    Interfejs mobilny (wygodny dostęp do Twojego konta ze smartfona i tabletu),
    3D Secure (transakcje dokumentowane za pośrednictwem Internetu są zabezpieczone hasłem nadawanym w momencie rejestracji karty w usłudze),
    PayByNet (dokonywanie natychmiastowych płatności internetowych za zakupy),
    Doładowanie telefonu.

Osoby, które założą konto DEBIUT i w okresie trwania promocji, tj. od 12.01.2015 r. do 13.03.2015 r. skorzystają z przynajmniej jednego z poniższych produktów:

- karta debetowa do rachunku ROR,

- kredyt gotówkowy w kwocie min. 1.000 zł,

- kredyt odnawialny w ROR w kwocie min. 1.000 zł,

- karta kredytowa w kwocie min. 1.000 zł,

wezmą udział w loterii promocyjnej. Do wygrania 2.000 zł! Regulamin loterii promocyjnej dostępny jest w placówkach Banku.

Oferty Visa

visa 2   

Oferty Visa

Visa.pl to serwis internetowy przygotowany przez międzynarodową organizację Visa Europe, której członkiem jest Bank Spółdzielczy w Chodzieży, umożliwiający posiadaczom kart płatniczych Visa korzystanie z atrakcyjnych zniżek i ofert specjalnych w wielu sklepach internetowych.

Aby skorzystać z oferty wystarczy posiadać ważną kartę płatniczą z logo VISA wydaną przez Bank Spółdzielczy w Chodzieży, którą należy zarejestrować na stronie www.visa.pl

Możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek na artykuły i usługi z wielu kategorii, takich jak książki, film i muzyka, moda, motoryzacja, podróże oraz wiele innych.

Aktualne oferty, a także więcej szczegółów i informacji na stronie: www.visa.pl/oferty-visa/oferty-visa-online/.


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

Patron drużyny Orliki Polonii Chodzież

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty