UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: poniedziałek, 28 lipca 2014,  imieniny obchodzą: Wiktor, Innocenty, Aida

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 28.07.2014, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 2,9882 zł sprzedaż: 3,1995 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,0103 zł sprzedaż: 4,2984 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,0599 zł sprzedaż: 5,4270 zł

Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym

sko   

„Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym” – konkurs rozstrzygnięty.

Kolejna edycja konkursu „Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym” zakończona. Wzięło w nim udział ponad 300 szkół podstawowych z całej Polski, które rywalizowały w dwóch kategoriach: szkół liczących 150 i więcej uczniów oraz szkół liczących poniżej 150 uczniów. Dla uczniów i opiekunów SKO przewidziano, oczywiście, szereg atrakcyjnych nagród. Wśród laureatów są także Szkolne Kasy Oszczędności działające pod patronatem Banku Spółdzielczego w Chodzieży, które tradycyjnie już należą do grona najlepszych.

Kategoria szkół liczących 150 i więcej uczniów:

I miejsce – SP im. Mikołaja Kopernika w Margoninie

Kategoria szkół liczących poniżej 150 uczniów:

II miejsce – SP im. Jana Pawła II w Lipinach

IV miejsce – SP im. H. Sienkiewicza w Strzelcach

X miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stróżewie.

Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży idei oszczędzania, a także wiedzy o bankowości, finansach i przedsiębiorczości. Gratulujemy uczestnikom konkursu, uczniom, dyrektorom szkół i opiekunom nagrodzonych Szkolnych Kas Oszczędności i życzymy dalszych sukcesów w konkursie.

Wakacyjny kredyt gotówkowy

wakacyjny kredyt gotowkowy   

Wakacyjne marzenia w zasięgu ręki.

 „Wakacyjny kredyt gotówkowy” w  Banku Spółdzielczym w Chodzieży przeznaczony jest na dowolny cel, w tym na wakacyjne podróże i nieplanowane letnie zakupy! Kwota kredytu do 50.000 zł i miesięczne terminy płatności rat dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta a ponadto możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Margoninie, Szamocinie, Kaczorach i Ujściu.

Lokata „Lato 2014”

banner-600x600   

Lokata „Lato 2014”

Oszczędzanie na atrakcyjnych warunkach, bezpieczeństwo gromadzonych środków i pewność uzyskiwanych odsetek – taka jest lokata „Lato 2014”. Wystarczy 500 zł, by otworzyć rachunek. Lokata umożliwia zdeponowanie środków na 12 miesięcy, jest odnawialna do 10 okresów, bez konieczności wizyty w Banku a co najważniejsze – daje pewność otrzymania atrakcyjnie oprocentowanych odsetek.

Kiedy odpoczywasz, Twoje oszczędności mogą pracować na Ciebie.

Lokata „Lato 2014” w Banku Spółdzielczym w Chodzieży!

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Margoninie, Szamocinie, Kaczorach i Ujściu.

Visa Business z upominkiem

odkryj   

Visa Business z upominkiem

Kartami Visa Business Electron i Visa Business Electron payWave można opłacać firmowe wydatki w prosty i dogodny sposób. Teraz, zamawiając kartę biznesową, można otrzymać miły i praktyczny upominek - elegancki kubek termiczny.

Wystarczy tylko, w okresie trwania promocji, zamówić w Banku Spółdzielczym w Chodzieży kartę Visa Business Electron lub Visa Business Electron payWave.

Zapraszamy do naszych Oddziałów w Chodzieży, Budzyniu, Margoninie, Szamocinie, Kaczorach i Ujściu.

WARTO SIĘ POŚPIESZYĆ! PREZENTY SĄ GWARANTOWANE TYLKO DLA PIERWSZYCH 3000 OSÓB.

Bank Spółdzielczy na XIX Chodzieskich Targach Gospodarczych

01 targi

Bank Spółdzielczy na XIX Chodzieskich Targach Gospodarczych

Tradycyjnie, już kolejny rok, Bank Spółdzielczy w Chodzieży wystąpił zarówno w roli Sponsora Generalnego targów, jak i wystawcy, zapraszając do swego stoiska zwiedzających i zapewniając im wiele atrakcji.

Konkursy, upominki, a także możliwość zapoznania się z aktualną ofertą Banku, zachęciły wiele osób do odwiedzenia naszego stoiska, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.
Jak zwykle, Team Banku Spółdzielczego wziął również udział w targowym Turnieju Firm, w którym po brawurowym awansie do rozgrywki finałowej, kolejny raz stanął na podium, zajmując tym razem trzecie miejsce. Cała piątka naszych zawodników zasłużyła na okazały puchar i serdeczne gratulacje.


Chodzieskie Targi Gospodarcze, które w tym roku odbyły się 7 czerwca, zgromadziły nie tylko rekordową liczbę wystawców i zwiedzających, ale również nagród dla zwiedzających. Punktem kulminacyjnym targów było losowanie niebieskiego skutera - nagrody głównej od Sponsora Generalnego - Banku Spółdzielczego w Chodzieży. Nagroda ta trafiła do mieszkanki Kaczor. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

Puchar Banku Spółdzielczego dla Sparty Złotów

01

02

Puchar Banku Spółdzielczego dla Sparty Złotów

Sześćdziesięciu młodych piłkarzy wzięło udział w kolejnym Turnieju Orlików o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży, który odbył się 30 marca. Tym razem, dzięki pięknej pogodzie, spotkali się oni nie w hali, a na chodzieskim Orliku.

W turnieju wystąpiły drużyny: Noteć Czarnków, Noteć Miasteczko, Wełna Rogoźno, Sparta Złotów i gospodarz turnieju klub Polonia Chodzież.
Po pełnej emocji i zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego spotkania, zwycięstwo w turnieju i Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży wywalczyła drużyna Sparty Złotów. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy Noteć Czarnków, a trzecie miejsce przypadło Polonii Chodzież.


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

Patron drużyny Orliki Polonii Chodzież

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty