USD 1 USD kupno: 2,9358 zł sprzedaż: 3,1430 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,0527 zł sprzedaż: 4,3428 zł
GBP 1 GBP kupno: 4,9140 zł sprzedaż: 5,2725 zł

Przedstawiamy Państwu lokatę Wiosna 2014” w nowej odsłonie. Wystarczy 500 zł, by założyć lokatę i realizować ideę bezpiecznego i pewnego pomnażania swoich oszczędności. Zapraszamy do naszych Oddziałów, Filii i Punktów Kasowych.

Puchar Banku Spółdzielczego dla Sparty Złotów

01

02

Sześćdziesięciu młodych piłkarzy wzięło udział w kolejnym Turnieju Orlików o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży, który odbył się 30 marca. Tym razem, dzięki pięknej pogodzie, spotkali się oni nie w hali, a na chodzieskim Orliku.

W turnieju wystąpiły drużyny: Noteć Czarnków, Noteć Miasteczko, Wełna Rogoźno, Sparta Złotów i gospodarz turnieju klub Polonia Chodzież.
Po pełnej emocji i zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego spotkania, zwycięstwo w turnieju i Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży wywalczyła drużyna Sparty Złotów. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy Noteć Czarnków, a trzecie miejsce przypadło Polonii Chodzież.

Kolejny Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży wręczony

chodziez druzyna

zjednoczeni kaczory

akcja

narada

1 marca, w Chodzieży, odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn z różnych stron Polski: Victoria SP 2 Sianów II liga (dwa zespoły), Tucholanka Tuchola - II liga, Błękitni Stargard Szcz. - II liga (dwa zespoły), GSS Grodzisk Wlkp. - II liga, SKS Poznańska 13 Poznań - III liga,Polonia Chodzież oraz Zjednoczeni Kaczory (dwa zespoły). W turnieju rozegrano 31 spotkań.

W turnieju zwyciężyła i tym samym zdobyła puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży, drużyna Tucholanki Tuchola, a kolejne miejsca zajęły:

10. GSS Grodzisk Wlkp.

Przyznane zostały również nagrody indywidualne.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Szuba ze Stargardu.

Najlepszą bramkarką została Marta Łabicka z Tucholi.

Królową strzelczyń została Malwina Grzelak z Sianowa.

Specjalną nagrodą Prezesa Banku Spółdzielczego w Chodzieży dla najwszechstronniejszej zawodniczki została uhonorowana Anna Kamińska z Tucholi.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodniczki trzech najlepszych drużyn również złote, srebrne i brązowe medale.

(fot. M. Wysocka)

„Nowa Ziemia” - nowe horyzonty.

kwadrat nowa ziemia

Kredyt inwestycyjny „Nowa Ziemia” przeznaczony jest na zakup użytków rolnych mających na celu utworzenie lub powiększenie gospodarstwa rolnego lub spłatę kredytu inwestycyjnego zaciągniętego w innym banku na zakup użytków rolnych:

• spłacany jednorazowo lub w dogodnych ratach, maksymalny okres kredytowania do 15 lat (180 miesięcy),
  • przy kredytach długoterminowych, możliwość odroczenia terminu spłaty do 24 miesięcy,
  • atrakcyjne oprocentowanie i prowizja, dla posiadaczy rachunków rozliczeniowych (bieżących/pomocniczych) lub ROR oprocentowanie obniżone jeszcze bardziej,
  • możliwość sfinansowania innych celów związanych z działalnością rolniczą w wysokości nieprzekraczającej 20% nakładów poniesionych na cel zakupu użytków rolnych/ spłaty kredytu w innym banku uzyskanego na zakup użytków rolnych.

Puchar Banku Spółdzielczego dla piłkarzy z Gniezna!

turniej

10 drużyn zmierzyło się w piłkarskim Turnieju Młodzików, rozegranym 15 grudnia w Chodzieży. Młodzi piłkarze rywalizowali nie tylko o palmę pierwszeństwa, ale i o puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży.

W szranki stanęły drużyny min. Lech Poznań, Mieszko Gniezno, UKS Szóstka Śrem, MOSiR Piła, Orzeł Wałcz czy Polonia Chodzież. I miejsce zajął Mieszko Gniezno, który w finale pokonał MOSiR Piła 3:0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna SP3 Rogoźno pokonując w ostatnim meczu Rodło Złotów 2:0.
Królem strzelców turnieju został Kacper Zaborski (MOSiR Piła), najlepszym bramkarzem Szymon Steć (Mieszko Gniezno), a najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju wybranym przez prezesa Banku Spółdzielczego w Chodzieży został Dawid Pryciak (Rodło Złotów).
A już po Nowym Roku o puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży rywalizować będą zawodnicy w kategorii Orlik. (fot. Artur Barański)

turniej1

turniej2

turniej3

turniej4

Szkoła z Lipin nagrodzona w konkursie „Miksuj SKO-miksy”!

komiks

Ponad 6,5 tysiąca głosów oddanych przez internatów zdobyła Szkoła Podstawowa w Lipinach, zajmując tym samym II miejsce w konkursie organizowanym przez SGB S.A.

Konkurs „Miksuj SKO-miksy”, do którego uczniowie zgłaszali komiksy o SKO, cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony Szkolnych Kas Oszczędności. Do udziału w nim zgłoszono w sumie 171 projektów.

W finale wyłoniono 3 najlepsze, zdaniem internautów, komiksy. Wśród laureatów znalazł się projekt zatytułowany „Koniec ze słodyczami” reprezentujący Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Lipinach. Każda ze szkół – laureatów otrzyma telewizor LCD, czytnik e-booków oraz komplet toreb sportowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zwycięskie prace nagrodzone w konkursie „Miksuj SKO – Miksy” można oglądać tutaj: