UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: wtorek, 24 maja 2016,  imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 24.05.2016, godz. 08:00
USD 1 USD kupno: 3,8333 zł sprzedaż: 4,1017 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,2881 zł sprzedaż: 4,5974 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,5498 zł sprzedaż: 5,9538 zł

Puchary Banku Spółdzielczego w Chodzieży dla sztafet UKS „Delfinek”

basen 01 2016

basen 02 2016

basen 03 2016

180 zawodników z kilkunastu polskich klubów pływackich zmierzyło się 7 i 8 maja w II rundzie Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach.

Do Chodzieży przyjechali pływacy m.in. z Jastrzębia, Kościerzyny, Torunia, Warszawy, Olsztyna, Poznania czy Jastarni. Wśród najlepszych pływaków w płetwach Chodzież reprezentowało 51 zawodników. W nowej formule rozgrywania Pucharu Polski chodziescy zawodnicy spisali się rewelacyjnie zdobywając łącznie 71 medali w tym 35 złotych.

Na zakończenie pierwszego dnia zmagań rozegrano sztafety o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży na dystansie 4x50 m pp. Sztafety, zarówno żeńska jak i męska, zakończyły się zwycięstwami zespołów, reprezentujących UKS "Delfinek" Chodzież oraz nowymi rekordami Polski!
Warto dodać, że płynąca na pierwszej zmianie sztafety żeńskiej Julia Małachowska poprawiła rekord Polski juniorek i seniorek i stała się pierwszą polską zawodniczką w historii tej dyscypliny sportu, która dystans 50 m pp pokonała w czasie krótszym niż 19 sekund, co jest bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się mistrzostwami świata juniorów we Francji.

Puchary Banku Spółdzielczego w Chodzieży, wręczane przez prezesa Dariusza Bugajskiego, ku uciesze zawodników i kibiców, pozostały w Chodzieży.

 

Od zysku prosto do nagród!

lokata wiosna2016

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia wymarzonego samochodu. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Chodzieży możesz zdobyć samochód marki Hyundai Tucson oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesieczne określone w Regulaminie Loterii promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża zysk.

Regulamin promocji dostępny tutaj.

 

Rodzina 500+ przez Internet Banking

logo 500plus

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Bank Spółdzielczy w Chodzieży umożliwił wszystkim posiadaczom rachunków z dostępem do Internet Bankingu, składanie wniosków w programie Rodzina 500+. W wygodny, nieskomplikowany sposób, szybko i skutecznie mogą Państwo skorzystać z tej możliwości, poprzez odpowiedni formularz, dostępny po zalogowaniu się na swoje konto i kliknięciu ikony 500+. Znajdą tam Państwo również podstawowe informacje na temat programu Rodzina 500+.

 

Kredyt uniwersalny – „Wiosna 2016” - Jeszcze więcej możliwości. Przez cały rok.

0VAT 240x240

Początek wiosny to bardzo dobry czas na planowanie! Z kredytem uniwersalnym „Wiosna 2016” mogą Państwo już teraz zrealizować wszystkie marzenia i sfinansować dowolne cele. Po co czekać z pomysłami?

Kredyt uniwersalny „Wiosna 2016” to:

  • możliwość uzyskania do 100 000 zł gotówki,
  • okres spłaty nawet 36 miesięcy,
  • równe raty i stałe oprocentowanie,
  • niższa prowizja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Ujściu!

 

Kredyt 0 % na VAT – skorzystaj z oferty ekspertów

0VAT 240x240

Concordia Ubezpieczenia oraz Banki Spółdzielcze SGB to niezawodni partnerzy w agrobiznesie. Dobrze znamy się na obsłudze finansowej rolnictwa. Świadczą o tym lata doświadczeń oraz tysiące zadowolonych klientów.

Przez 3 miesiące 0% - kredyt na VAT od zakupu maszyn i urządzeń agro.

W Banku Spółdzielczym w Chodzieży mogą Państwo skorzystać z łączonej oferty kredytu inwestycyjnego i obrotowego na zakup ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych na preferencyjnych warunkach. Standardowym kredytem inwestycyjnym finansowana jest wartość netto nabywanego ciągnika lub maszyny, natomiast podatek VAT – nieoprocentowanym kredytem obrotowym przez okres 3 miesięcy. Z oferty można skorzystać do 30 czerwca 2016 r.

Zapraszamy do naszych placówek!

 

Lokata 4 pory roku „Wiosna 2016”

na wiosne ob

Lokata  4 pory roku „Wiosna 2016” - odpowiednia na każdą porę. Odwiedź Bank Spółdzielczy w Chodzieży i załóż lokatę 12- miesięczną. Wystarczy 500 zł, by gromadzić zapasy odsetek przez cały rok. Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

 

 


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty