UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: czwartek, 25 sierpnia 2016,  imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 24.08.2016, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 3,6931 zł sprzedaż: 3,9529 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,1594 zł sprzedaż: 4,4600 zł
GBP 1 GBP kupno: 4,8704 zł sprzedaż: 5,2253 zł

Oszczędź sobie i wygraj!

lokata lato 2016

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia wymarzonego samochodu. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Chodzieży możesz zdobyć samochód marki Toyota oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne określone w regulaminie Loterii promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża zysk.
Regulamin promocji dostępny tutaj.

 

Bank Spółdzielczy w Chodzieży z tytułem Kupca Roku 2016 w Ujściu

kr 01

kupiec roku 2016

 

Tradycyjny, coroczny Festyn Kupiecki w Ujściu, w 2016 roku odbył się 9 lipca. Koncerty, zabawy, stoiska lokalnych przedsiębiorców, jak również akcje popularyzujące zdrowie, jak ta, zorganizowana przez Powiat Pilski, który promował bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów, stanowiły doskonały powód do wspólnego spędzenia czasu przez mieszkańców Ujścia. Nie mogło tam również zabraknąć Banku Spółdzielczego w Chodzieży, którego udział w tegorocznym festynie zwieńczony został przyznaniem mu tytułu: Kupiec Roku 2016. Szczególnym powodem do dumy z tak zaszczytnego miana jest fakt, iż tytuł ten przyznają mieszkańcy Ujścia, którzy nie tylko głosują, ale również przedstawiają uzasadnienie swojego wyboru. Autorzy trzech najlepszych uzasadnień oddanych głosów, zostali również nagrodzeni. W tej niezwykłej konkurencji, nagrodę odebrał również jeden z klientów Banku Spółdzielczego w Chodzieży, który wykazał się znajomością jego oferty oraz niemałym poczuciem humoru. Mimo nie najlepszej aury, na bankowym stoisku nie zabrakło odwiedzających, a przygotowane atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Dziękujemy za spotkanie na „Ursus Demo Tour” w Łęgowie

1

3

3

 

Było nam bardzo miło powitać Państwa na stoisku banków spółdzielczych SGB, na pokazie ciągników i maszyn rolniczych Ursus, który odbył się 26 czerwca 2016 r. w Łęgowie. Bank Spółdzielczy w Chodzieży, jako jeden z patronów tej imprezy, dziękuje wszystkim klientom, którzy odwiedzili pokaz i nasze stoisko podczas tej imprezy. Jesteśmy przekonani, że oferta, jaką przygotowaliśmy we współpracy z Ursusem, w zakresie kredytowania zakupu ciągników i maszyn tej marki, spełni Państwa oczekiwania i pozwoli na jeszcze dynamiczniejszy rozwój Państwa gospodarstw. Dziękując za spotkanie na pokazie, zapraszamy do wizyty w naszych oddziałach.

 

Kredyt uniwersalny „Wakacje 2016”. Jeszcze więcej możliwości. Przez cały rok.

wakacje2016

 

 

Wakacje to bardzo dobry czas na planowanie! Z kredytem uniwersalnym „Wakacje 2016” mogą Państwo już teraz zrealizować wszystkie marzenia i sfinansować dowolne cele. Po co czekać z pomysłami?

Kredyt uniwersalny „Wakacje 2016” to:

  • możliwość uzyskania do 100 000 zł gotówki,
  • okres spłaty nawet 36 miesięcy,
  • równe raty i stałe oprocentowanie,
  • niższa prowizja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Ujściu!


 

Młodzi ekonomiści z wizytą w Banku Spółdzielczym w Chodzieży

uczniowie01

uczniowie

 

Kilkunastoosobowa grupa uczniów Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży, wraz z nauczycielami, odwiedziła Filię Banku Spółdzielczego, na chodzieskim Rynku. Młodzież miała okazję zapoznać się z najnowocześniejszą technologią, służącą klientom banku, zastosowaną w nowym bankomacie/wpłatomacie biometrycznym, obsługującym również kantor wymiany euro.

Wizyta ta, jest częścią zainicjowanych wcześniej rozmów o współpracy Banku Spółdzielczego w Chodzieży z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych, która ma służyć wsparciu edukacji młodych ekonomistów, poprzez umożliwienie bezpośredniego poznania przez nich realiów funkcjonowania rynku usług bankowych i finansowych, uwzględniając najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie.

 

O przyszłość swoich dzieci warto zadbać już dziś!

dzieci500

 

 

Wniosek w ramach programu „Rodzina 500+", klienci Banku Spółdzielczego w Chodzieży, mogą wypełnić przez Internet Banking - wygodnie, szybko i w nieskomplikowany sposób. Proponujemy też, by otrzymane środki, lub ich część, oszczędzać systematycznie na atrakcyjnie oprocentowanym rachunku „Grosz do grosza". Możliwość systematycznego wpłacania nawet niewielkich kwot przez okres do 10 lat, umożliwia racjonalne oszczędzanie z myślą o przyszłości swojego dziecka. O szczegóły pytaj w Banku Spółdzielczym w  Chodzieży i w Oddziałach: w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Filii Ujście.


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty