UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: sobota, 3 grudnia 2016,  imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 02.12.2016, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 4,0841 zł sprzedaż: 4,3717 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,3408 zł sprzedaż: 4,6539 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,1350 zł sprzedaż: 5,5093 zł

Turniej Mikołajkowy 2016

kredyt

 

3 grudnia (w sobotę) o godzinie 9:00 na terenie hali sportowej Miejskiego Gimnazjum im. I.J. Paderewskiego w Chodzieży rozpocznie się Turniej Mikołajkowy o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży.

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej i dobrej zabawy do kibicowania naszym młodym piłkarzom.

 

Kredyt z nagrodami dopasowany do Ciebie

kredyt

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z kredytu gotówkowego lub karty kredytowej w Banku Spółdzielczym w Chodzieży, które w łatwy i szybki sposób zapewnią dodatkowe środki na dowolny cel. Możesz je otrzymać bez zbędnych formalności i na atrakcyjnych warunkach. Opłaca się to tym bardziej, ze teraz nie tylko możesz zrealizować swoje plany, ale także wziąć udział w loterii oraz wygrać jeden z dziesięciu wysokiej klasy telewizorów Samsung oraz setki innych nagród.

Aby wziąć udział w loterii należy w okresie od 2 listopada do 30 grudnia 2016 roku zawrzeć umowę na przynajmniej jeden ze wskazanych produktów kredytowych na kwotę minimum 1.000 złotych.

Regulamin loterii dostępny tutaj

 

Jedna karta – mnóstwo możliwości

visa karta 2016

 

Karty debetowe Visa to wygodny sposób płacenia za zakupy i usługi. Dzięki nim szybko i bezpiecznie dokonasz każdej transakcji bezgotówkowej, a także w każdej chwili wypłacisz pieniądze ze swojego kont  korzystając z bankomatu. Zamawiając teraz kartę debetową, możesz otrzymać w prezencie kubek termiczny.

Aby otrzymać prezent należy:

  • udać się do naszej placówki w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie lub Ujściu
  • złożyć wniosek o kartę debetową
  • podpisać umowę o wydanie karty
  • dokonać jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 100zł

Szczegóły promocji w regulaminie tutaj

 

Lokata "Sprytne oszczędzanie"

sprytne oszczedzanie 2016

 

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia wymarzonego samochodu. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Chodzieży możesz zdobyć samochód marki Renault Megane oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne określone w regulaminie Loterii promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża zysk.
Regulamin promocji dostępny tutaj.

 

Nowe możliwości warto odkryć już dziś

kredyt_uniwersalny

 

Jesień i zima  to czas nowych możliwości ! Z kredytem uniwersalnym „Czas jesienno-zimowych radości" mogą Państwo już teraz zrealizować wszystkie marzenia i sfinansować dowolne cele.

Kredyt uniwersalny „Czas jesienno-zimowych radości” to:

  • możliwość uzyskania do 100 000 zł gotówki,
  • okres spłaty nawet 36 miesięcy,
  • równe raty i stałe oprocentowanie,
  • niższa prowizja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Ujściu!

 

Bank Spółdzielczy podpisał umowę współpracy z ZSP w Chodzieży

umowaZSP01

umowaZSP02

 

W dniu 16 września 2016r. została podpisana umowa współpracy pomiędzy Bankiem Spółdzielczym w Chodzieży, a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży, której celem jest wsparcie realizacji zadań Szkoły w zakresie edukacji o profilu ekonomicznym, poprzez wzbogaceniem jej o możliwość bezpośredniego kontaktu z praktyczną wiedzą o usługach bankowych i finansowych. Uczniowie Zespołu Szkół będą mieli okazję uczestniczyć m.in. w wykładach, warsztatach, spotkaniach z pracownikami Banku, którzy przybliżą im zasady funkcjonowania Banku, gospodarowania zasobami finansowymi czy działalności gospodarczej, w tym spółdzielczości.

Umowę, w imieniu stron, podpisali Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego, - Dariusz Bugajski oraz Dyrektor Zespołu Szkół – Lucyna Swarowska. W spotkaniu uczestniczył również wielki entuzjasta przedsięwzięcia, starosta Chodzieski – pan Julian Hermaszczuk.

 


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty