UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: czwartek, 21 sierpnia 2014,  imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 21.08.2014, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 3,0546 zł sprzedaż: 3,2721 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,0493 zł sprzedaż: 4,3399 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,0491 zł sprzedaż: 5,4196 zł

Lokata SGB - Lato 2014

lokata SGB   

Lokata SGB - Lato 2014

Idealnie dobrana lokata to taka, na której gwarantowany zysk otrzymasz razem z wygraną.
Wystarczy ulokować 500,00zł na 3 lub 6 miesięcy, aby mieć szansę na zdobycie Renault Captur albo jednej z wielu innych atrakcyjnych nagród.
Załóż Lokatę SGB.
 
Zapewnij sobie zysk i szansę na wygraną!
 
Zapraszamy do naszych Placówek w: Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym

sko   

„Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym” – konkurs rozstrzygnięty.

Kolejna edycja konkursu „Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym” zakończona. Wzięło w nim udział ponad 300 szkół podstawowych z całej Polski, które rywalizowały w dwóch kategoriach: szkół liczących 150 i więcej uczniów oraz szkół liczących poniżej 150 uczniów. Dla uczniów i opiekunów SKO przewidziano, oczywiście, szereg atrakcyjnych nagród. Wśród laureatów są także Szkolne Kasy Oszczędności działające pod patronatem Banku Spółdzielczego w Chodzieży, które tradycyjnie już należą do grona najlepszych.

Kategoria szkół liczących 150 i więcej uczniów:

I miejsce – SP im. Mikołaja Kopernika w Margoninie

Kategoria szkół liczących poniżej 150 uczniów:

II miejsce – SP im. Jana Pawła II w Lipinach

IV miejsce – SP im. H. Sienkiewicza w Strzelcach

X miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stróżewie.

Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży idei oszczędzania, a także wiedzy o bankowości, finansach i przedsiębiorczości. Gratulujemy uczestnikom konkursu, uczniom, dyrektorom szkół i opiekunom nagrodzonych Szkolnych Kas Oszczędności i życzymy dalszych sukcesów w konkursie.

Lokata „Lato 2014”

banner-600x600   

Lokata „Lato 2014”

Oszczędzanie na atrakcyjnych warunkach, bezpieczeństwo gromadzonych środków i pewność uzyskiwanych odsetek – taka jest lokata „Lato 2014”. Wystarczy 500 zł, by otworzyć rachunek. Lokata umożliwia zdeponowanie środków na 12 miesięcy, jest odnawialna do 10 okresów, bez konieczności wizyty w Banku a co najważniejsze – daje pewność otrzymania atrakcyjnie oprocentowanych odsetek.

Kiedy odpoczywasz, Twoje oszczędności mogą pracować na Ciebie.

Lokata „Lato 2014” w Banku Spółdzielczym w Chodzieży!

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Margoninie, Szamocinie, Kaczorach i Ujściu.

Bank Spółdzielczy na XIX Chodzieskich Targach Gospodarczych

01 targi

Bank Spółdzielczy na XIX Chodzieskich Targach Gospodarczych

Tradycyjnie, już kolejny rok, Bank Spółdzielczy w Chodzieży wystąpił zarówno w roli Sponsora Generalnego targów, jak i wystawcy, zapraszając do swego stoiska zwiedzających i zapewniając im wiele atrakcji.

Konkursy, upominki, a także możliwość zapoznania się z aktualną ofertą Banku, zachęciły wiele osób do odwiedzenia naszego stoiska, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.
Jak zwykle, Team Banku Spółdzielczego wziął również udział w targowym Turnieju Firm, w którym po brawurowym awansie do rozgrywki finałowej, kolejny raz stanął na podium, zajmując tym razem trzecie miejsce. Cała piątka naszych zawodników zasłużyła na okazały puchar i serdeczne gratulacje.


Chodzieskie Targi Gospodarcze, które w tym roku odbyły się 7 czerwca, zgromadziły nie tylko rekordową liczbę wystawców i zwiedzających, ale również nagród dla zwiedzających. Punktem kulminacyjnym targów było losowanie niebieskiego skutera - nagrody głównej od Sponsora Generalnego - Banku Spółdzielczego w Chodzieży. Nagroda ta trafiła do mieszkanki Kaczor. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

Puchar Banku Spółdzielczego dla Sparty Złotów

01

02

Puchar Banku Spółdzielczego dla Sparty Złotów

Sześćdziesięciu młodych piłkarzy wzięło udział w kolejnym Turnieju Orlików o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży, który odbył się 30 marca. Tym razem, dzięki pięknej pogodzie, spotkali się oni nie w hali, a na chodzieskim Orliku.

W turnieju wystąpiły drużyny: Noteć Czarnków, Noteć Miasteczko, Wełna Rogoźno, Sparta Złotów i gospodarz turnieju klub Polonia Chodzież.
Po pełnej emocji i zaciętej rywalizacji, trwającej do ostatniego spotkania, zwycięstwo w turnieju i Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży wywalczyła drużyna Sparty Złotów. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy Noteć Czarnków, a trzecie miejsce przypadło Polonii Chodzież.

Kolejny Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży wręczony

chodziez druzyna

zjednoczeni kaczory

akcja

narada

Kolejny Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży wręczony

1 marca, w Chodzieży, odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn z różnych stron Polski: Victoria SP 2 Sianów II liga (dwa zespoły), Tucholanka Tuchola - II liga, Błękitni Stargard Szcz. - II liga (dwa zespoły), GSS Grodzisk Wlkp. - II liga, SKS Poznańska 13 Poznań - III liga,Polonia Chodzież oraz Zjednoczeni Kaczory (dwa zespoły). W turnieju rozegrano 31 spotkań.

W turnieju zwyciężyła i tym samym zdobyła puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży, drużyna Tucholanki Tuchola, a kolejne miejsca zajęły:

2. Victoria SP 2 Sianów II

3. Błękitni Stargard Szcz. II

4. SKS Poznańska 13 Poznań

5. Błękitni Stargard Szcz. I

6. Zjednoczeni Kaczory II

7. Zjednoczeni Kaczory I

8.Polonia Chodzież

9. Victoria SP 2 Sianów

10. GSS Grodzisk Wlkp.

Przyznane zostały również nagrody indywidualne.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Szuba ze Stargardu.

Najlepszą bramkarką została Marta Łabicka z Tucholi.

Królową strzelczyń została Malwina Grzelak z Sianowa.

Specjalną nagrodą Prezesa Banku Spółdzielczego w Chodzieży dla najwszechstronniejszej zawodniczki została uhonorowana Anna Kamińska z Tucholi.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodniczki trzech najlepszych drużyn również złote, srebrne i brązowe medale.

(fot. M. Wysocka)


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

Patron drużyny Orliki Polonii Chodzież

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty