UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: czwartek, 29 września 2016,  imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 29.09.2016, godz. 08:00
USD 1 USD kupno: 3,7078 zł sprzedaż: 3,9690 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,1522 zł sprzedaż: 4,4518 zł
GBP 1 GBP kupno: 4,8014 zł sprzedaż: 5,1504 zł

Turniej tenisia ziemnego o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży

tenis 01

tenis 02

tenis 02

W kalendarzu wydarzeń sportowych, którym patronuje Bank na stałe wpisany jest Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży, który w tym roku odbył się w dniach 10-11 września.
Dzięki wysokiej randze zawodów do Chodzieży zawitało wielu zawodników z całej Polski, rywalizujących o tytuł Mistrza Wielkopolski, co gwarantowało najwyższy poziom rozgrywek we wszystkich kategoriach wiekowych, tj.: OPEN, +40, +50 i Debel OPEN.
Zwycięzcami zostali: Tomasz Żuchowski z Poznania w kategorii „open”, Jacek Mierzejewski (Koziegłowy k/Poznania) w kategorii „+40”, Jarosław Drąg z Piły w kategorii „+50” oraz Tomasz Żuchowski  i Piotr Pawlicki w kategorii Debel „open”.
Prezes Towarzystwa Tenisa Ziemnego w Chodzieży p. Dariusz Witosławski wraz z Członkiem Zarządu Banku Spółdzielczego w Chodzieży p. Dominikiem Mickiem wręczyli puchary i nagrody  zwycięzcom tegorocznego Turnieju o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży.

 

Lokata uniwersalna 4 pory roku „Jesień 2016”

jesien 2016 

 

Lokata  uniwersalna 4 pory roku „Jesień 2016”-odpowiednia na każdą porę. Odwiedź Bank Spółdzielczy w Chodzieży i załóż lokatę 12- miesięczną. Wystarczy 500 zł, by gromadzić zapasy odsetek przez cały rok.
Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

 

Przedszkolaki w Banku

dzieci 01 

dzieci 02

Bank Spółdzielczy chętnie gości przedszkolaki w swoich placówkach. Podczas takich wizyt dzieci mają okazję przyjrzeć się pracy Banku i dowiedzieć na czym jego działanie polega.

Tym razem odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Publicznego w Chodzieży. W zwiedzaniu Banku towarzyszyła im Dyrektor Oddziału w Chodzieży pani Hanna Gałązka, która zaprosiła dzieci na wycieczkę po swoim oddziale oraz przygotowała dla małych gości drobne bankowe upominki.

Dzieci z zaciekawieniem zwiedzały salę obsługi klienta, przyjrzały się działaniu bankomatu i kart płatniczych, a ich uśmiechnięte buzie potwierdzały zainteresowanie i zadowolenie z takiej wycieczki.

 

Bank Spółdzielczy w Chodzieży na Dożynkach Powiatowych w Margoninie

dozynki 01 

dozynki 02

Dożynki to czas podziękowań rolników, za ich ciężką pracę i trud podczas żniw. W niedzielę, 4 września 2016r. odbyły się Dożynki Powiatowe w Margoninie. Na tym wyjątkowym święcie plonów, jak zwykle nie zabrakło Banku Spółdzielczego w Chodzieży.
Wśród niezliczonych stoisk, przygotowanych przez sołectwa, organizacje rolnicze, stowarzyszenia i innych uczestników, było również nasze stoisko bankowe, na którym jedną z atrakcji stoiska, był podobnie jak przed rokiem, lodowy poczęstunek. Cieszymy się, że taka forma powitania odwiedzających bankowe stoisko przypadła wszystkim do gustu.

 

Kolejna edycja Konkursu SKO

SKO sgb kw  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu SKO zarówno szkoły jak i wszystkich uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z nowym Regulaminem konkursu, dostępnym na naszej stronie internetowej.

Regulamin konkursu.

 

Kredyt Agro

ursus 240

Klientom z sektora AGRO – podmiotom prowadzącym działalność rolniczą Bank Spółdzielczy w Chodzieży oferuje kredyty inwestycyjne przeznaczone na finansowanie zakupu nowych ciągników, maszyn i sprzętu z zakresu rolnictwa, pielęgnacji zieleni produkowanych i dystrybuowanych przez firmę Ursus S.A.

Kredytobiorcy, którzy uzyskają kredyt nie zapłacą prowizji za jego udzielenie.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Ujściu

 


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty