UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: środa, 2 września 2015,  imieniny: Iza, Stefan, Julian

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 02.09.2015, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 3,6416 zł sprzedaż: 3,9012 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,1040 zł sprzedaż: 4,3992 zł
GBP 1 GBP kupno: 5,5463 zł sprzedaż: 5,9543 zł

Kolejna edycja Konkursu SKO

SKO sgb kw  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu SKO zarówno szkoły jak i wszystkich uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z nowym Regulaminem konkursu, dostępnym na naszej stronie internetowej

Regulamin konkursu.

 

Witaj Szkoło!

witaj szkolo2015 

Brakuje Tobie środków na wyprawkę dla Twojej pociechy? Mamy na to rozwiązanie, atrakcyjny kredyt gotówkowy „Witaj Szkoło!”:

·   kwota kredytu do 100.000 zł,

·   okres spłaty do 36 miesięcy,

·   atrakcyjne oprocentowanie,

·   termin spłat dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Dla posiadaczy ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz Chodzieskiej Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy dodatkową promocję – obniżoną prowizję za udzielenie kredytu.

Zapraszamy do naszych Oddziałów w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

 

 

Weź kredyt i wygrywaj nagrody!

kredyt aktu big 

Szanowny kredytobiorco – zaciągnięcie kredytu gotówkowego w Banku Spółdzielczym w Chodzieży uprawnia Cię do  udziału w nowym konkursie „Rodzinne zdjęcie z wakacji”. Do wygrania wycieczka do Disneylandu albo tablet Lenovo Yoga. Wystarczy, że weźmiesz kredyt na dowolny cel i wyślesz rodzinne zdjęcie z wakacji na adres www.sgb.pl/kredytzkonkursem i www.konkurs.sgb.pl. Masz czas do 18 września. Złap okazję, weź udział w konkursie - spraw radość sobie i swoim bliskim!

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu oraz do zapoznania się z poniższym regulaminem.

 

 

 

Promocja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

kdr aktu 

Bank Spółdzielczy w Chodzieży wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny obniża prowizje od udzielanych kredytów konsumenckich oraz kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych.

Dla posiadaczy kont osobistych w Banku Spółdzielczym w Chodzieży przygotowaliśmy  dodatkową promocję – niższe oprocentowanie kredytów gotówkowych. Im więcej kont w rodzinie, tym więcej korzyści!

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu.

 

 

„Spółdzielnia pomysłów” – weź udział w konkursie.

spoldzielnia  Drodzy Klienci,

chcielibyście zmienić swoją okolicę? Leży Wam na sercu dobro wspólnoty, której jesteście częścią? 3 sierpnia br. ruszyła III edycja konkursu „Spółdzielnia pomysłów” kierowana do osób fizycznych, stowarzyszeń oraz fundacji mających pomysł i chęć dokonania pozytywnej zmiany w swojej okolicy, która przyniesie korzyści dla lokalnej społeczności.

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości rozwoju Waszych wspólnot. Projekty można zgłaszać do 3 września br. Szczegóły konkursu, regulamin oraz wyniki poprzedniej edycji są dostępne na stronie www.spolecznik20.pl. Do wygrania kwota do 10.000 zł na realizację każdego z trzech zwycięskich projektów!

Życzymy Państwu wielu oryginalnych pomysłów, które zyskają uznanie w oczach głosujących, dzięki czemu będą mogły zostać zrealizowane.

Regulamin konkursu.

 

Każda pora jest dobra na wygraną z zyskiem!

pora na zysk aktu  Każda pora jest dobra na wygraną z zyskiem!

Skorzystaj z okazji i wybierz lokatę, która zapewnia nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia wymarzonego samochodu. Zakładając lokatę z nagrodami w Banku Spółdzielczym w Chodzieży można zdobyć samochód marki Ford Focus oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Aby założyć lokatę, wystarczy tylko 500 złotych ulokowane na 3 lub 6 miesięcy, a każda wielokrotność tej sumy zwiększa szansę na nagrody oraz zwiększa zysk.

Zapraszamy do naszych Placówek w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie i Ujściu, bo każda pora jest dobra na wygraną z zyskiem.


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

Patron drużyny Orliki Polonii Chodzież

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty