UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, więcej informacji w Polityce prywatności
dziś jest: piątek, 28 października 2016,  imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza

Bank Spółdzielczy w Chodzieży

kursy walut dla rozliczeń gotówkowych
z dnia 27.10.2016, godz. 12:30
USD 1 USD kupno: 3,8438 zł sprzedaż: 4,1134 zł
EUR 1 EUR kupno: 4,1893 zł sprzedaż: 4,4922 zł
GBP 1 GBP kupno: 4,6849 zł sprzedaż: 5,0265 zł

Lokata "Sprytne oszczędzanie"

sprytne oszczedzanie 2016

 

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia wymarzonego samochodu. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Chodzieży możesz zdobyć samochód marki Renault Megane oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne określone w regulaminie Loterii promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża zysk.
Regulamin promocji dostępny tutaj.

 

Znów możesz wygrać do 10 000 zł na działania lokalne

spoldzielnia_pomyslow

 

Już po raz piaty Bank Spółdzielczy w Chodzieży wraz ze Spółdzielczą Grupą Bankową zapraszają wszystkich społeczników i osoby, które czują potrzebę lokalnej integracji, do wzięcia udziału w wyjątkowym  konkursie.

Jeśli masz pomysł, co fajnego możesz zrobić w swojej okolicy, to koniecznie zajrzyj na stronę www.spolecznik20.pl do zakładki Spółdzielnia pomysłów! Aby wziąć udział w konkursie zgłoś pomysł przez formularz na stronie, a następnie zbieraj głosy publiczności. Jeśli projekt wejdzie do finałowej trzydziestki, to trafi pod obrady jury. Autorzy trzech projektów, które zdaniem jury najlepiej spełniają założenia konkursu zostaną zaproszeni do podpisania umowy sponsorskiej na kwotę do 10.000zł brutto.

Grupa chętnych do pracy osób, dysponując takimi środkami jest w stanie zrealizować naprawdę fajne projekty. Udowodnili to laureaci  poprzednich edycji, którzy organizowali warsztaty pieczenia chleba, sadzili tulipany na wspólnym skwerze, tworzyli świetlice i miejsca spotkań na świeżym powietrzu, a nawet budowali dom! Dołącz do grona Społeczników 2.0, inspiruj się i działaj. Wierzymy, że konkurs będzie motywacją dla osób, którzy czują potrzebę zrobienia czegoś dla innych, a do tej pory być może brakowało im inspiracji, miejsca, gdzie mogą znaleźć społecznikowskie porady czy dofinansowania swojego projektu.

 

Nowe możliwości warto odkryć już dziś

kredyt_uniwersalny

 

Jesień i zima  to czas nowych możliwości ! Z kredytem uniwersalnym „Czas jesienno-zimowych radości" mogą Państwo już teraz zrealizować wszystkie marzenia i sfinansować dowolne cele.

Kredyt uniwersalny „Czas jesienno-zimowych radości” to:

  • możliwość uzyskania do 100 000 zł gotówki,
  • okres spłaty nawet 36 miesięcy,
  • równe raty i stałe oprocentowanie,
  • niższa prowizja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zapraszamy do naszych placówek w Chodzieży, Budzyniu, Szamocinie, Kaczorach, Margoninie i Ujściu!

 

Bank Spółdzielczy podpisał umowę współpracy z ZSP w Chodzieży

umowaZSP01

umowaZSP02

 

W dniu 16 września 2016r. została podpisana umowa współpracy pomiędzy Bankiem Spółdzielczym w Chodzieży, a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży, której celem jest wsparcie realizacji zadań Szkoły w zakresie edukacji o profilu ekonomicznym, poprzez wzbogaceniem jej o możliwość bezpośredniego kontaktu z praktyczną wiedzą o usługach bankowych i finansowych. Uczniowie Zespołu Szkół będą mieli okazję uczestniczyć m.in. w wykładach, warsztatach, spotkaniach z pracownikami Banku, którzy przybliżą im zasady funkcjonowania Banku, gospodarowania zasobami finansowymi czy działalności gospodarczej, w tym spółdzielczości.

Umowę, w imieniu stron, podpisali Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego, - Dariusz Bugajski oraz Dyrektor Zespołu Szkół – Lucyna Swarowska. W spotkaniu uczestniczył również wielki entuzjasta przedsięwzięcia, starosta Chodzieski – pan Julian Hermaszczuk.

 

Dzięki karcie AGRO zyskujesz potrójnie

SGB AGRO karty 240x240 

 


Zamów kartę kredytową MasterCard Business AGRO, dokonaj jednej transakcji bezgotówkowej za min. 50 zł i odbierz nagrodę. Czeka pula nagród obejmująca 500 szt. narzędzi wielofunkcyjnych i 1000 voucherów na miesięczną prenumeratę Tygodnika Poradnika Rolniczego. Teraz możesz zyskać jeszcze więcej, bo wydanie karty jest bezpłatne.


Aby otrzymać upominek należy:

  • udać się do naszej placówki w Chodzieży, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie, Szamocinie lub Ujściu
  • złożyć wniosek o kartę kredytową
  • podpisać umowę o wydanie karty
  • dokonać jednej transakcji bezgotówkowej
    za minimum 50,00 zł

Szczegóły promocji w regulaminie tutaj

 

Turniej tenisia ziemnego o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży

tenis 01

tenis 02

tenis 02

W kalendarzu wydarzeń sportowych, którym patronuje Bank na stałe wpisany jest Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży, który w tym roku odbył się w dniach 10-11 września.
Dzięki wysokiej randze zawodów do Chodzieży zawitało wielu zawodników z całej Polski, rywalizujących o tytuł Mistrza Wielkopolski, co gwarantowało najwyższy poziom rozgrywek we wszystkich kategoriach wiekowych, tj.: OPEN, +40, +50 i Debel OPEN.
Zwycięzcami zostali: Tomasz Żuchowski z Poznania w kategorii „open”, Jacek Mierzejewski (Koziegłowy k/Poznania) w kategorii „+40”, Jarosław Drąg z Piły w kategorii „+50” oraz Tomasz Żuchowski  i Piotr Pawlicki w kategorii Debel „open”.
Prezes Towarzystwa Tenisa Ziemnego w Chodzieży p. Dariusz Witosławski wraz z Członkiem Zarządu Banku Spółdzielczego w Chodzieży p. Dominikiem Mickiem wręczyli puchary i nagrody  zwycięzcom tegorocznego Turnieju o Puchar Banku Spółdzielczego w Chodzieży.

 


obsluga_walutowa

PayByNet

Concordia Ubezpieczenia

SKO logo

BFG

Zastrzeganie kart

dokumenty